طولانی جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018

طولانی: جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018 سوریه چین chin sorie moghadamati jam jahani 2018 varzeshi-Football asiya

گت بلاگز اخبار حوادث شایعه زنده ماندن چند نفر از مسافران در لحظه اتفاق غیر ممکن است / یکی از کوهنوردان اعزامی به محل لاشه هواپیما

یکی از کوهنوردان اعزام شده است به محل اتفاق بعد از بازگشت از ارتفاعات در رابطه با شایعات طرح شده است مبنی بر این‌که چند تن از مسافران در لحظه برخورد زنده مانده

شایعه زنده ماندن چند نفر از مسافران در لحظه اتفاق غیر ممکن است / یکی از کوهنوردان اعزامی به محل لاشه هواپیما

یکی از کوهنوردان اعزامی به محل لاشه هواپیما: شایعه زنده ماندن چند نفر از مسافران در لحظه اتفاق غیر ممکن است

عبارات مهم : برخورد

یکی از کوهنوردان اعزام شده است به محل اتفاق بعد از بازگشت از ارتفاعات در رابطه با شایعات طرح شده است مبنی بر این که چند تن از مسافران در لحظه برخورد زنده مانده و به علت سرما یا خونریزی فوت شده است اند، گفت: کسی که چنین شایعاتی را مطرح می کند قطعا هیچ درکی از محل اتفاق ندارد ولی جهت کسانی که محل اتفاق را دیده اند روشن است که چنین اتفاقی کاملا غیر ممکن است.

«ایمان احمدپور» در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: احتمال این که کسی در برخورد هواپیما با کوه در لحظه اتفاق زنده مانده و سپس بر اثر خونریزی یا سرما فوت کرده باشد کاملاً غیر ممکن و دور از ذهن هست. کسانی که این شایعات را در قالب احتمالات مطرح کرده اند هیچ درکی از محل اتفاق ندارند.

شایعه زنده ماندن چند نفر از مسافران در لحظه اتفاق غیر ممکن است / یکی از کوهنوردان اعزامی به محل لاشه هواپیما

وی ادامه داد: از هواپیمای فلزی بزرگترین قطعه ای که باقی مانده است یک صفحه فلزی 2 در 3 متری است و حتی موتور هواپیما به قطعات کوچک تبدیل شده است هست. کسی که محل اتفاق و اوضاع پیکرها را دیده باشد متوجه می شود که امکان زنده ماند کاملا غیر ممکن است.

واژه های کلیدی: برخورد | خونریزی | مسافران | هواپیما | هواپیما | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz