طولانی جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018

طولانی: جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018 سوریه چین chin sorie moghadamati jam jahani 2018 varzeshi-Football asiya

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مجموعه‌ای از آثار هنری، یادمان‌ها و دیگر متعلقات شخصی «رابین ویلیامز» به حراج می‌رسد

حراجی ساتبی اعلام کرد مجموعه‌ای از آثار هنری، یادمان‌ها و دیگر متعلقات شخصی «رابین ویلیامز» بازیگر و کمدین آمریکایی را به فروش خواهند رساند.

مجموعه‌ای از آثار هنری، یادمان‌ها و دیگر متعلقات شخصی «رابین ویلیامز» به حراج می‌رسد

مجموعه ای از آثار هنری، یادمان ها و دیگر متعلقات شخصی «رابین ویلیامز» به حراج می رسد

عبارات مهم : مجموعه

حراجی ساتبی اعلام کرد مجموعه ای از آثار هنری، یادمان ها و دیگر متعلقات شخصی «رابین ویلیامز» بازیگر و کمدین آمریکایی را به فروش خواهند رساند.

به گزارش ایسنا ، این حراجی که «خلق یک صحنه» نام دارد؛ روز چهارم اکتبر به وسیله منزل حراج ساتبی در نیویورک برگزار می شود و مشمول بر مجسمه ها، آثار هنری معاصر و دیگر متعلقات شخصی «رابین ویلیامز» از جمله دوچرخه و ساعت این هنرمند می شود و قرار است بخشی از درآمد این حراجی صرف امور خیریه ای شود که این کمدین آمریکایی پیش از این از آنها حمایت می کرده.

همچنین قرار است ۲۹ سپتامبر نمایشگاهی از این آثار، پیش از حراجی در نیویورک بازگشایی شود.

«رابین ویلیامز» که جهت بازی در فیلم «ویل هانتینگ نابغه» برنده جایزه اسکار شده است است در ماه اوت سال ۲۰۱۴ میلادی در سن ۶۳ سالگی و بر اثر خودکشی درگذشت. وی از یک بیماری افسردگی شدید زحمت می برد. مطالعات نشان داده از وقت خودکشی «ویلیامز» آمار خودکشی در میان مردان بین ۳۰ تا ۴۴ سال ۱۲.۹ درصد زیاد کردن داشته هست.

از معروف ترین کارهای «ویلیامز» می توان به «انجمن شاعران مرده»، «به دام انداختن»، «چه رویاهایی می آیند»، «یک ساعت عکاسی»، «بی خوابی»، «پچ آدامز»، «ملوان زبل»، «مرگ دوباره»، «شاه ماهیگیر»، «هملت»، «مرد دویست ساله»، «رییس جمهور بعدی»، «جومانجی»، «خانم دابت فایر»، «ویل هانتینگ نابغه» و «شوالیه تاریکی برمی خیزد» اشاره کرد.

واژه های کلیدی: مجموعه | خودکشی | آمریکایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz