طولانی جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018

طولانی: جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018 سوریه چین chin sorie moghadamati jam jahani 2018 varzeshi-Football asiya

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «کلاه قرمزی» ادامه دارد؟

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما درباره‌ی مجموعه‌ی «کلاه قرمزی» و اینکه آیا پخش آن به اتمام رسیده یا ادامه خواهد داشت توضیحاتی را ارائه کرد.

«کلاه قرمزی» ادامه دارد؟

«کلاه قرمزی» ادامه دارد؟

عبارات مهم : عروسک

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما راجع به ی مجموعه ی «کلاه قرمزی» و اینکه آیا پخش آن به اتمام رسیده یا ادامه خواهد داشت توضیحاتی را ارائه کرد.

آذرمیدخت آذرهوش – مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما – در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به اینکه ” آیا پخش خاص برنامه نوروز مجموعه«کلاه قرمزی» به اتمام رسیده است؟” گفت: کلاه قرمزی تمام نشده است ولی تعدادی قسمت جهت اعیاد و مناسبت ها داریم که به مرور در طی سال پخش خواهد شد.

«کلاه قرمزی» ادامه دارد؟

او توضیح داد: به طور کلی ۲۲ قسمت از مجموعه ی «کلاه قرمزی» تحویل شبکه دو سیما داده شده است است که ۱۲ قسمت آن در ایام عید به روی آنتن رفت و ۱۰ قسمت دیگر آن قرار است در اعیاد و مناسبت های شاد به روی آنتن رود.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما درپاسخ به پرسشی مبنی بر رضایت ازمجموعه ی «کلاه قرمزی» و آمار مخاطبان آن در ایام عید اظهار کرد: کلاه قرمزی مجموعه ی پرطرفدار و محبوبی است که جای خودش را در میان مخاطبان تلویزیون به خوبی باز کرده است و مانند هر لحظه شادو شیرین و دوست داشتنی بود. هنوز آمار رسمی از میزان مخاطبان مجموعه ی «کلاه قرمزی» به دستمان نرسیده است ولی اگر خودتان یک پرس و هوا راحت هم از اطرافیان انجام دهید متوجه می شوید که این مجموعه ی نمایشی هنوز از محبوب ترین برنامه های تلویزیون است.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما درباره‌ی مجموعه‌ی «کلاه قرمزی» و اینکه آیا پخش آن به اتمام رسیده یا ادامه خواهد داشت توضیحاتی را ارائه کرد.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما در آخر از تدارک و پخش مجموعه برنامه های تازه در سال 97 خبر داد و گفت: در سال تازه در گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما تلاش در ارتقاء کیفی برنامه ها داریم.

امسال مجموعه «کلاه قرمزی» که جهت نوروز 96 تدارک دیده شده است بود، در نوروز 97 به روی آنتن رفت. به همین جهت گروه تولید کننده جهت به روز شدن مجموعه تغییراتی در آن اعمال کرده اند و آیتم هایی به اثر اضافه شده است که در بعضی از آنها از عروسکی تازه از جمله موش، گربه و عروسک «داداش گلم» به مجموعه اضافه شدند.

پیش از این و در آخرین سری که از مجموعه کلاه قرمزی به روی آنتن رفت، زنده یاد دنیا فنی زاده عروسک گردانی عروسک کلاه قرمزی را برعهده داشت و در این سری شیما بخشنده جایگزین او شد.

«کلاه قرمزی» ادامه دارد؟

واژه های کلیدی: عروسک | نوروز | مجموعه | برنامه | نوجوان | تلویزیون | کلاه قرمزی | مجموعه کلاه قرمزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz