طولانی جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018

طولانی: جام جهانی مقدماتی جام جهانی 2018 سوریه چین chin sorie moghadamati jam jahani 2018 varzeshi-Football asiya

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در وقت مناسب و با آرامش قرارداد شفر تمدید می‌شود / افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: مذاکرات به صورت مستقیم و بی‌واسطه میان من و شفر انجام می‌شود. 

در وقت مناسب و با آرامش قرارداد شفر تمدید می‌شود / افتخاری

افتخاری: در وقت مناسب و با آرامش قرارداد شفر تمدید می شود

عبارات مهم : استقلال

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: مذاکرات به صورت مستقیم و بی واسطه میان من و شفر انجام می شود.

به گزارش ایسنا، سید رضا افتخاری مدیرعامل کلوب استقلال ضمن تبریک جهت سالروز کسب نخستین قهرمانی آبی پوشان در آسیا به سایت رسمی کلوب گفت: در ابتدا سالروز کسب نخستین قهرمانی استقلال در آسیا را به همه هواداران عزیز تبریک می گویم. کلوب استقلال، باشگاهی است که همواره پر از افتخار و روزهای درخشان بوده هست. هم اکنون دو ستاره ای که روی سینه بازیکنان حک شده است نشان از عزمت و بزرگی کلوب استقلال است و امیدوارم بتوانیم با حمایت هواداران عزیز به زودی سومین ستاره را هم به دست بیاوریم.

افتخاری راجع به آخرین شرایط این تیم در آستانه دیدار با گسترش فولاد و الهلال خاطرنشان کرد: خوشبختانه شرایط تیم بسیار خوب و مطلوب هست. استقلال در بالای جدول لیگ حضور دارد، به فینال حذفی رسیده و از گروه خودش در لیگ قهرمانان آسیا نیز افزایش کرده هست. همه هواداران و رسانه ها فراموش نکرده اند بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان و هم گروهی استقلال با الهلال، العین و الریان، از این گروه با نام گروه فوت یاد شد ولی استقلال در گروه فوت صدرنشین است و به امید خدا با کسب پیروزی برابر الهلال، با اقتدار و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعدی می شود.

در وقت مناسب و با آرامش قرارداد شفر تمدید می‌شود / افتخاری

او افزود: نشانه ما موفقیت در لیگ قهرمانان آسیاست. در جام حذفی هم دنبال کسب قهرمانی هستیم تا بعد از سال ها یک جام به هواداران عزیز هدیه کنیم. در لیگ هم جهت کسب عالی ترین جایگاه تلاش می کنیم. نشانه مهم مجموعه کلوب استقلال، خوشحالی و رضایت هواداران عزیز هست؛ یعنی سرمایه های مهم باشگاه. هوادرانی که استقلال متعلق به آن هاست و همواره در سخت ترین شرایط یار و یاور و پشتیبان تیم محبوب خود بودند.

مدیرعامل کلوب استقلال در ادامه راجع به عنوان تمدید قرارداد سرمربی این تیم اظهار کرد: ما مذاکرات مثبتی با آقای شفر داشتیم و هر دو طرف کاملا جهت ادامه همکاری علاقه مند هستند. صحبت های ولی ادامه دارد و ان شاءالله به زودی قرارداد را هم تمدید می کنیم. در حال حاضر بازی های فشرده ای داریم و تمرکز همه ما به مسابقه های حساس پیش رو هست. در وقت مناسب و با آرامش هم این کار را انجام می دهیم. هواداران عزیز به خاطر دارند در نقل و انتقالات نیم فصل هم چنین بحث هایی مطرح شد ولی در نهایت کلوب و سرمربی در وقت مناسب و با آرامش نفرات مورد نظر را جذب کردند.

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: مذاکرات به صورت مستقیم و بی‌واسطه میان من و شفر انجام می‌شود. 

افتخاری در آخر اظهار کرد: قبلا هم اعلام کردیم و خود آقای شفر هم اعلام کرده مذاکرات به صورت مستقیم و بی واسطه میان مدیرعامل و سرمربی انجام می شود. موضع رسمی و اخبار حقیقی در این خصوص نیز به وسیله افراد رسمی و سایت رسمی کلوب ارائه می شود و سایر موارد فقط گمانه زنی و شایعات هست. همه اعضای کلوب و تیم هدفی جز موفقیت استقلال ندارند. با تلاش شبانه روزی مسوولان باشگاه، کادرفنی و بازیکنان از سخت ترین شرایط گذشتیم که از زحمات همه آن ها تقدیر و قدردانی می کنم. کادرفنی همه تلاش خود را جهت موفقیت تیم انجام می دهد و بازیکنان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

واژه های کلیدی: استقلال | افتخاری | قرارداد | استقلال | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz